• ZVE - Zaalvoetbal Vereniging Erp

Programma




Programma
25-09-2020

  • 25-09-2020    19:00 uur
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Fransen Gerrits
  •     BPA
  • 25-09-2020    19:45 uur
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • Schansoord / Baantreffers
  •     BPA
  • 25-09-2020    20:30 uur
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • Keyang Power Tools
  •     BPB
  • 25-09-2020    21:15 uur
  • Van Lieshout Specicon
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  •     BPB
  • 25-09-2020    22:00 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -



Programma
02-10-2020

  • 02-10-2020    19:00 uur
  • XL Company
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • 1e divisie
  • 02-10-2020    19:45 uur
  • Keyang Power Tools
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • 1e divisie
  • 02-10-2020    20:30 uur
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • Vissers-Ploegmakers
  • 2e divisie
  • 02-10-2020    21:15 uur
  • BJC Tools
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • 2e divisie
  • 02-10-2020    22:00 uur
  • Van Lieshout Specicon
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 2e divisie



Programma
09-10-2020

  • 09-10-2020    19:00 uur
  • Pellikaan
  • Agri-tec
  • 2e divisie
  • 09-10-2020    19:45 uur
  • Schansoord / Baantreffers
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • 1e divisie
  • 09-10-2020    20:30 uur
  • Fransen Gerrits
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • 1e divisie
  • 09-10-2020    21:15 uur
  • XL Company
  • Keyang Power Tools
  • 1e divisie
  • 09-10-2020    22:00 uur
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • 1e divisie



Programma
16-10-2020

  • 16-10-2020    19:00 uur
  • Vissers-Ploegmakers
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 2e divisie
  • 16-10-2020    19:45 uur
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • 2e divisie
  • 16-10-2020    20:30 uur
  • Schansoord / Baantreffers
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • 1e divisie
  • 16-10-2020    21:15 uur
  • Van Lieshout Specicon
  • Pellikaan
  • 2e divisie
  • 16-10-2020    22:00 uur
  • BJC Tools
  • Agri-tec
  • 2e divisie



Programma
23-10-2020

  • 23-10-2020    19:00 uur
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  •     BPC
  • 23-10-2020    19:45 uur
  • BJC Tools
  • Vissers-Ploegmakers
  •     BPC
  • 23-10-2020    20:30 uur
  • Agri-tec
  • Pellikaan
  •     BPD
  • 23-10-2020    21:15 uur
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • XL Company
  •     BPD
  • 23-10-2020    22:00 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -



Programma
30-10-2020

  • 30-10-2020    19:00 uur
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • 1e divisie
  • 30-10-2020    19:45 uur
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Agri-tec
  • 2e divisie
  • 30-10-2020    20:30 uur
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • Keyang Power Tools
  • 1e divisie
  • 30-10-2020    21:15 uur
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 2e divisie
  • 30-10-2020    22:00 uur
  • Fransen Gerrits
  • XL Company
  • 1e divisie



Programma
06-11-2020

  • 06-11-2020    19:00 uur
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • Keyang Power Tools
  • 1e divisie
  • 06-11-2020    19:45 uur
  • Vissers-Ploegmakers
  • Pellikaan
  • 2e divisie
  • 06-11-2020    20:30 uur
  • BJC Tools
  • Van Lieshout Specicon
  • 2e divisie
  • 06-11-2020    21:15 uur
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • XL Company
  • 1e divisie
  • 06-11-2020    22:00 uur
  • Schansoord / Baantreffers
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • 1e divisie



Programma
13-11-2020

  • 13-11-2020    19:00 uur
  • Vissers-Ploegmakers
  • BJC Tools
  • 2e divisie
  • 13-11-2020    19:45 uur
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • Fransen Gerrits
  • 1e divisie
  • 13-11-2020    20:30 uur
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Van Lieshout Specicon
  • 2e divisie
  • 13-11-2020    21:15 uur
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • Agri-tec
  • 2e divisie
  • 13-11-2020    22:00 uur
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Pellikaan
  • 2e divisie



Programma
20-11-2020

  • 20-11-2020    19:00 uur
  • Keyang Power Tools
  • Van Lieshout Specicon
  •     BPB
  • 20-11-2020    19:45 uur
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  •     BPB
  • 20-11-2020    20:30 uur
  • Fransen Gerrits
  • Machinehandel van den Biggelaar
  •     BPA
  • 20-11-2020    21:15 uur
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Schansoord / Baantreffers
  •     BPA
  • 20-11-2020    22:00 uur
  • XL Company
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 1e divisie



Programma
27-11-2020

  • 27-11-2020    19:00 uur
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 1e divisie
  • 27-11-2020    19:45 uur
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • XL Company
  • 1e divisie
  • 27-11-2020    20:30 uur
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • Pellikaan
  • 2e divisie
  • 27-11-2020    21:15 uur
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • Fransen Gerrits
  • 1e divisie
  • 27-11-2020    22:00 uur
  • Schansoord / Baantreffers
  • Keyang Power Tools
  • 1e divisie



Programma
04-12-2020

  • 04-12-2020    19:00 uur
  • Agri-tec
  • Van Lieshout Specicon
  • 2e divisie
  • 04-12-2020    19:45 uur
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • BJC Tools
  • 2e divisie
  • 04-12-2020    20:30 uur
  • Schansoord / Baantreffers
  • XL Company
  • 1e divisie
  • 04-12-2020    21:15 uur
  • Keyang Power Tools
  • Fransen Gerrits
  • 1e divisie
  • 04-12-2020    22:00 uur
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Vissers-Ploegmakers
  • 2e divisie



Programma
11-12-2020

  • 11-12-2020    19:00 uur
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 1e divisie
  • 11-12-2020    19:45 uur
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • 1e divisie
  • 11-12-2020    20:30 uur
  • Van Lieshout Specicon
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • 2e divisie
  • 11-12-2020    21:15 uur
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • BJC Tools
  •     BPC
  • 11-12-2020    22:00 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -



Programma
18-12-2020

  • 18-12-2020    19:00 uur
  • Pellikaan
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  •     BPD
  • 18-12-2020    19:45 uur
  • Agri-tec
  • XL Company
  •     BPD
  • 18-12-2020    20:30 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -
  • 18-12-2020    21:15 uur
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Vissers-Ploegmakers
  •     BPC
  • 18-12-2020    22:00 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -



Programma
25-12-2020

  • 25-12-2020    19:00 uur
  • Kerstmis
  •     BK



Programma
01-01-2021

  • 01-01-2021    19:00 uur
  • Nieuwjaar
  •     BK



Programma
08-01-2021

  • 08-01-2021    19:00 uur
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 2e divisie
  • 08-01-2021    19:45 uur
  • Fransen Gerrits
  • Schansoord / Baantreffers
  • 1e divisie
  • 08-01-2021    20:30 uur
  • Vissers-Ploegmakers
  • Agri-tec
  • 2e divisie
  • 08-01-2021    21:15 uur
  • BJC Tools
  • Pellikaan
  • 2e divisie
  • 08-01-2021    22:00 uur
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • XL Company
  • 1e divisie



Programma
15-01-2021

  • 15-01-2021    19:00 uur
  • BJC Tools
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • 2e divisie
  • 15-01-2021    19:45 uur
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Keyang Power Tools
  • 1e divisie
  • 15-01-2021    20:30 uur
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Pellikaan
  • 2e divisie
  • 15-01-2021    21:15 uur
  • Vissers-Ploegmakers
  • Van Lieshout Specicon
  • 2e divisie
  • 15-01-2021    22:00 uur
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • 1e divisie



Programma
22-01-2021

  • 22-01-2021    19:00 uur
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Fransen Gerrits
  • 1e divisie
  • 22-01-2021    19:45 uur
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Agri-tec
  • 2e divisie
  • 22-01-2021    20:30 uur
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • XL Company
  • 1e divisie
  • 22-01-2021    21:15 uur
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • Schansoord / Baantreffers
  • 1e divisie
  • 22-01-2021    22:00 uur
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • Keyang Power Tools
  • 1e divisie



Programma
29-01-2021

  • 29-01-2021    19:00 uur
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Machinehandel van den Biggelaar
  •     BPA
  • 29-01-2021    19:45 uur
  • Schansoord / Baantreffers
  • Fransen Gerrits
  •     BPA
  • 29-01-2021    20:30 uur
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • Van Lieshout Specicon
  •     BPB
  • 29-01-2021    21:15 uur
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • Keyang Power Tools
  •     BPB
  • 29-01-2021    22:00 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -



Programma
05-02-2021

  • 05-02-2021    19:00 uur
  • Vissers-Ploegmakers
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • 2e divisie
  • 05-02-2021    19:45 uur
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Van Lieshout Specicon
  • 2e divisie
  • 05-02-2021    20:30 uur
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • BJC Tools
  • 2e divisie
  • 05-02-2021    21:15 uur
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Schansoord / Baantreffers
  • 1e divisie
  • 05-02-2021    22:00 uur
  • Agri-tec
  • Pellikaan
  • 2e divisie



Programma
12-02-2021

  • 12-02-2021    19:00 uur
  • Carnaval
  •     BK



Programma
19-02-2021

  • 19-02-2021    19:00 uur
  • Keyang Power Tools
  • XL Company
  • 1e divisie
  • 19-02-2021    19:45 uur
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 1e divisie
  • 19-02-2021    20:30 uur
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • Fransen Gerrits
  • 1e divisie
  • 19-02-2021    21:15 uur
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Vissers-Ploegmakers
  • 2e divisie
  • 19-02-2021    22:00 uur
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • 2e divisie



Programma
26-02-2021

  • 26-02-2021    19:00 uur
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • Schansoord / Baantreffers
  • 1e divisie
  • 26-02-2021    19:45 uur
  • Agri-tec
  • BJC Tools
  • 2e divisie
  • 26-02-2021    20:30 uur
  • Keyang Power Tools
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 1e divisie
  • 26-02-2021    21:15 uur
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • 1e divisie
  • 26-02-2021    22:00 uur
  • Pellikaan
  • Van Lieshout Specicon
  • 2e divisie



Programma
05-03-2021

  • 05-03-2021    19:00 uur
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • BJC Tools
  •     BPC
  • 05-03-2021    19:45 uur
  • Vissers-Ploegmakers
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  •     BPC
  • 05-03-2021    20:30 uur
  • Agri-tec
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  •     BPD
  • 05-03-2021    21:15 uur
  • XL Company
  • Pellikaan
  •     BPD
  • 05-03-2021    22:00 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -



Programma
12-03-2021

  • 12-03-2021    19:00 uur
  • Van Lieshout Specicon
  • BJC Tools
  • 2e divisie
  • 12-03-2021    19:45 uur
  • Pellikaan
  • Vissers-Ploegmakers
  • 2e divisie
  • 12-03-2021    20:30 uur
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • 2e divisie
  • 12-03-2021    21:15 uur
  • Agri-tec
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • 2e divisie
  • 12-03-2021    22:00 uur
  • XL Company
  • Fransen Gerrits
  • 1e divisie



Programma
19-03-2021

  • 19-03-2021    19:00 uur
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • Schansoord / Baantreffers
  • 1e divisie
  • 19-03-2021    19:45 uur
  • Agri-tec
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • 2e divisie
  • 19-03-2021    20:30 uur
  • XL Company
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • 1e divisie
  • 19-03-2021    21:15 uur
  • Fransen Gerrits
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 1e divisie
  • 19-03-2021    22:00 uur
  • Keyang Power Tools
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • 1e divisie



Programma
26-03-2021

  • 26-03-2021    19:00 uur
  • Pellikaan
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 2e divisie
  • 26-03-2021    19:45 uur
  • Van Lieshout Specicon
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • 2e divisie
  • 26-03-2021    20:30 uur
  • Keyang Power Tools
  • Schansoord / Baantreffers
  • 1e divisie
  • 26-03-2021    21:15 uur
  • XL Company
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • 1e divisie
  • 26-03-2021    22:00 uur
  • BJC Tools
  • Vissers-Ploegmakers
  • 2e divisie



Programma
09-04-2021

  • 09-04-2021    19:00 uur
  • Van Lieshout Specicon
  • Agri-tec
  • 2e divisie
  • 09-04-2021    19:45 uur
  • Fransen Gerrits
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • 1e divisie
  • 09-04-2021    20:30 uur
  • BJC Tools
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 2e divisie
  • 09-04-2021    21:15 uur
  • Pellikaan
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • 2e divisie
  • 09-04-2021    22:00 uur
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • 1e divisie



Programma
16-04-2021

  • 16-04-2021    19:00 uur
  • Fransen Gerrits
  • Keyang Power Tools
  • 1e divisie
  • 16-04-2021    19:45 uur
  • XL Company
  • Schansoord / Baantreffers
  • 1e divisie
  • 16-04-2021    20:30 uur
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • 1e divisie
  • 16-04-2021    21:15 uur
  • Vissers-Ploegmakers
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • 2e divisie
  • 16-04-2021    22:00 uur
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Het Verzet Festival / Wijnhuis Oss
  • 1e divisie



Programma
23-04-2021

  • 23-04-2021    19:00 uur
  • Kwart Kleine Beker
  •     BK



Programma
30-04-2021

  • 30-04-2021    19:00 uur
  • Kwart Grote Beker
  •     BK



Programma
07-05-2021

  • 07-05-2021    19:00 uur
  • P/D en Inhaal
  •     BK



Programma
14-05-2021

  • 14-05-2021    19:00 uur
  • Evt Inhaal
  •     BK



Programma
21-05-2021

  • 21-05-2021    19:00 uur
  • B7 Halve en Finales Beker
  •     BK