• ZVE - Zaalvoetbal Vereniging Erp

Competitie uitslagen




Uitslagen
01-06-2018

  • 19:00 uur             BK
  • LET OP 18:30 Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • LET OP 18:30 Cafe van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • -
  • 19:05 uur             BK
  • 19:05 XL Company
  • 19:05 Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • -
  • 19:40 uur             BK
  • 19:40 Paerdestal mode
  • 19:40 Pellikaan
  • -
  • 20:15 uur             BK
  • 20:15 Ad van Stiphout schilderwerken / Cafe Schansoord
  • 20:15 Stukadoorsbedrijf de Groot
  • -
  • 21:00 uur             BK
  • Finales kleine en grote ZVE beker
  • met aansluitend prijsuitreiking en feestavond
  • -



Uitslagen
18-05-2018

  • 19:00 uur             BK
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • XL Company
  • 2 - 4
  • 19:45 uur             BK
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 2 - 5
  • 20:30 uur             BK
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Cafe Schansoord
  • Addy Manders meubels
  • 4 - 2
  • 21:15 uur             BK
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Stukadoorsbedrijf de Groot
  • 5 - 8
  • 22:00 uur             BK
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -



Uitslagen
11-05-2018

  • 19:00 uur             BK
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Vissers-Ploegmakers
  • 3 - 1
  • 19:45 uur             BK
  • Cafe van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • BJC Tools
  • 3 - 2
  • 20:30 uur             BK
  • Bouwbedrijf Koenen
  • Paerdestal mode
  • 5 - 10
  • 21:15 uur             BK
  • Cafe t Schansoord 2
  • Pellikaan
  • 2 - 9
  • 22:00 uur             BK
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -



Uitslagen
04-05-2018

  • 19:00 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • 19:45 uur         1e divisie
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • XL Company
  • 1 - 4
  • 20:30 uur             P/D
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Cafe van Haandel / Anne Ploegmakers reisadvies
  • 8 - 1
  • 21:15 uur         1e divisie
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • Addy Manders Meubels
  • 5 - 3
  • 22:00 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -



Uitslagen
27-04-2018

  • 19:00 uur             BK
  • KoningsDag
  • -
  • 19:45 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -
  • 20:30 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -
  • 21:15 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -
  • 22:00 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -



Uitslagen
20-04-2018

  • 19:00 uur         1e divisie
  • Pellikaan
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • 1 - 13
  • 19:45 uur         1e divisie
  • Stukadoorsbedrijf de Groot
  • XL Company
  • 1 - 3
  • 20:30 uur         1e divisie
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • Addy Manders Meubels
  • 4 - 1
  • 21:15 uur         2e divisie
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • 3 - 1
  • 22:00 uur         1e divisie
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • 2 - 9



Uitslagen
13-04-2018

  • 19:00 uur         2e divisie
  • Vissers-Ploegmakers
  • Paerdestal Mode
  • 1 - 6
  • 19:45 uur         1e divisie
  • Pellikaan
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • 3 - 10
  • 20:30 uur         2e divisie
  • Café t Schansoord 2
  • Bouwbedrijf Koenen
  • 2 - 2
  • 21:15 uur         2e divisie
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • BJC Tools
  • 7 - 3
  • 22:00 uur         1e divisie
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • 4 - 3



Uitslagen
06-04-2018

  • 19:00 uur         2e divisie
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • Bouwbedrijf Koenen
  • 7 - 2
  • 19:45 uur         2e divisie
  • Vissers-Ploegmakers
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • 2 - 6
  • 20:30 uur         1e divisie
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • XL Company
  • 2 - 1
  • 21:15 uur         1e divisie
  • Stukadoorsbedrijf de Groot
  • Addy Manders Meubels
  • 1 - 5
  • 22:00 uur         2e divisie
  • Café t Schansoord 2
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 3 - 4



Uitslagen
30-03-2018

  • 19:00 uur             BK
  • Pasen
  • -
  • 19:45 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -
  • 20:30 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -
  • 21:15 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -
  • 22:00 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -



Uitslagen
23-03-2018

  • 19:00 uur         1e divisie
  • Addy Manders Meubels
  • XL Company
  • 2 - 6
  • 19:45 uur         2e divisie
  • Paerdestal Mode
  • BJC Tools
  • 4 - 3
  • 20:30 uur         1e divisie
  • Stukadoorsbedrijf de Groot
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • 3 - 4
  • 21:15 uur         1e divisie
  • Pellikaan
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 1 - 7
  • 22:00 uur         1e divisie
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • 6 - 1



Uitslagen
16-03-2018

  • 19:00 uur         2e divisie
  • Vissers-Ploegmakers
  • Café t Schansoord 2
  • 1 - 2
  • 19:45 uur         2e divisie
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 4 - 4
  • 20:30 uur         2e divisie
  • Bouwbedrijf Koenen
  • BJC Tools
  • 4 - 0
  • 21:15 uur         2e divisie
  • Paerdestal Mode
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • 1 - 5
  • 22:00 uur         1e divisie
  • Stukadoorsbedrijf de Groot
  • Pellikaan
  • 3 - 10



Uitslagen
09-03-2018

  • 19:00 uur         1e divisie
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • XL Company
  • 2 - 5
  • 19:45 uur         2e divisie
  • Paerdestal Mode
  • Café t Schansoord 2
  • 1 - 4
  • 20:30 uur         1e divisie
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 8 - 2
  • 21:15 uur         1e divisie
  • Addy Manders Meubels
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • 6 - 4
  • 22:00 uur         2e divisie
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • Vissers-Ploegmakers
  • 5 - 2



Uitslagen
02-03-2018

  • 19:00 uur         1e divisie
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • Stukadoorsbedrijf de Groot
  • 6 - 4
  • 19:45 uur         1e divisie
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 7 - 1
  • 20:30 uur         1e divisie
  • Addy Manders Meubels
  • Pellikaan
  • 11 - 3
  • 21:15 uur         2e divisie
  • Bouwbedrijf Koenen
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 3 - 4
  • 22:00 uur         2e divisie
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • BJC Tools
  • 7 - 4



Uitslagen
23-02-2018

  • 19:00 uur         2e divisie
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • BJC Tools
  • 4 - 5
  • 19:45 uur         2e divisie
  • Bouwbedrijf Koenen
  • Vissers-Ploegmakers
  • 3 - 3
  • 20:30 uur         2e divisie
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Café t Schansoord 2
  • 2 - 3
  • 21:15 uur         1e divisie
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • XL Company
  • 2 - 4
  • 22:00 uur         2e divisie
  • Paerdestal Mode
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • 1 - 6



Uitslagen
16-02-2018

  • 19:00 uur             BK
  • Carnaval
  • -
  • 19:45 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -
  • 20:30 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -
  • 21:15 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -
  • 22:00 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -



Uitslagen
09-02-2018

  • 19:00 uur             BK
  • Carnaval
  • -
  • 19:45 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -
  • 20:30 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -
  • 21:15 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -
  • 22:00 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -



Uitslagen
02-02-2018

  • 19:00 uur             BPC
  • Addy Manders Meubels
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • 13 - 1
  • 19:45 uur             BPC
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • Bouwbedrijf Koenen
  • 3 - 0
  • 20:30 uur             BPD
  • BJC Tools
  • XL Company
  • 1 - 7
  • 21:15 uur             BPD
  • Vissers-Ploegmakers
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • 2 - 7
  • 22:00 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -



Uitslagen
26-01-2018

  • 19:00 uur         1e divisie
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Pellikaan
  • 6 - 2
  • 19:45 uur         2e divisie
  • Bouwbedrijf Koenen
  • Paerdestal Mode
  • 2 - 2
  • 20:30 uur         1e divisie
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • Stukadoorsbedrijf de Groot
  • 6 - 14
  • 21:15 uur         1e divisie
  • Addy Manders Meubels
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • 1 - 15
  • 22:00 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -



Uitslagen
19-01-2018

  • 19:00 uur         2e divisie
  • Café t Schansoord 2
  • BJC Tools
  • 10 - 3
  • 19:45 uur         1e divisie
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • 5 - 3
  • 20:30 uur         2e divisie
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • 5 - 1
  • 21:15 uur         2e divisie
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Vissers-Ploegmakers
  • 3 - 1
  • 22:00 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -



Uitslagen
12-01-2018

  • 19:00 uur         2e divisie
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Bouwbedrijf Koenen
  • 2 - 1
  • 19:45 uur         1e divisie
  • Pellikaan
  • XL Company
  • 2 - 10
  • 20:30 uur         2e divisie
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Paerdestal Mode
  • 4 - 4
  • 21:15 uur         2e divisie
  • Café t Schansoord 2
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • 0 - 3
  • 22:00 uur         1e divisie
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • Stukadoorsbedrijf de Groot
  • 5 - 12



Uitslagen
05-01-2018

  • 19:00 uur             BPD
  • BJC Tools
  • Vissers-Ploegmakers
  • 2 - 3
  • 19:45 uur             BPA
  • Paerdestal Mode
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 1 - 2
  • 20:30 uur             BPA
  • Café t Schansoord 2
  • Stukadoorsbedrijf de Groot
  • 3 - 7
  • 21:15 uur             BPB
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • 5 - 3
  • 22:00 uur             BPB
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Pellikaan
  • 3 - 1



Uitslagen
29-12-2017

  • 19:00 uur             BK
  • Kerst
  • -
  • 19:45 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -
  • 20:30 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -
  • 21:15 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -
  • 22:00 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -



Uitslagen
22-12-2017

  • 19:00 uur             BK
  • Kerst
  • -
  • 19:45 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -
  • 20:30 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -
  • 21:15 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -
  • 22:00 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -



Uitslagen
15-12-2017

  • 19:00 uur         1e divisie
  • Addy Manders Meubels
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 1 - 2
  • 19:45 uur         1e divisie
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • 9 - 2
  • 20:30 uur         2e divisie
  • Café t Schansoord 2
  • Vissers-Ploegmakers
  • 4 - 1
  • 21:15 uur         1e divisie
  • Pellikaan
  • Addy Manders Meubels
  • 6 - 6
  • 22:00 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -



Uitslagen
08-12-2017

  • 19:00 uur         2e divisie
  • Paerdestal Mode
  • Vissers-Ploegmakers
  • 1 - 1
  • 19:45 uur         2e divisie
  • Bouwbedrijf Koenen
  • Café t Schansoord 2
  • 5 - 3
  • 20:30 uur         1e divisie
  • XL Company
  • Stukadoorsbedrijf de Groot
  • 2 - 2
  • 21:15 uur         1e divisie
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • Pellikaan
  • 7 - 2
  • 22:00 uur         2e divisie
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 5 - 3



Uitslagen
01-12-2017

  • 19:00 uur         1e divisie
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 3 - 4
  • 19:45 uur         1e divisie
  • Addy Manders Meubels
  • Stukadoorsbedrijf de Groot
  • 5 - 4
  • 20:30 uur         2e divisie
  • BJC Tools
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • 2 - 4
  • 21:15 uur         1e divisie
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • Pellikaan
  • 9 - 1
  • 22:00 uur         1e divisie
  • XL Company
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • 5 - 5



Uitslagen
24-11-2017

  • 19:00 uur             BPB
  • Pellikaan
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • 4 - 1
  • 19:45 uur             BPB
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 5 - 1
  • 20:30 uur             BPC
  • Bouwbedrijf Koenen
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • 0 - 6
  • 21:15 uur             BPC
  • Addy Manders Meubels
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • 3 - 2
  • 22:00 uur             BPD
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • XL Company
  • 3 - 7



Uitslagen
17-11-2017

  • 19:00 uur         2e divisie
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Café t Schansoord 2
  • 3 - 2
  • 19:45 uur         1e divisie
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • Pellikaan
  • 4 - 2
  • 20:30 uur         2e divisie
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Vissers-Ploegmakers
  • 7 - 1
  • 21:15 uur         2e divisie
  • BJC Tools
  • Paerdestal Mode
  • 5 - 11
  • 22:00 uur         2e divisie
  • Bouwbedrijf Koenen
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • 0 - 1



Uitslagen
10-11-2017

  • 19:00 uur         1e divisie
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • 0 - 10
  • 19:45 uur         2e divisie
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • 2 - 2
  • 20:30 uur         2e divisie
  • Vissers-Ploegmakers
  • BJC Tools
  • 2 - 0
  • 21:15 uur         1e divisie
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Stukadoorsbedrijf de Groot
  • 2 - 8
  • 22:00 uur         1e divisie
  • XL Company
  • Addy Manders Meubels
  • 5 - 4



Uitslagen
03-11-2017

  • 19:00 uur         1e divisie
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Addy Manders Meubels
  • 0 - 8
  • 19:45 uur         2e divisie
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Paerdestal Mode
  • 2 - 0
  • 20:30 uur         1e divisie
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • 2 - 8
  • 21:15 uur         2e divisie
  • BJC Tools
  • Bouwbedrijf Koenen
  • 2 - 5
  • 22:00 uur         1e divisie
  • Pellikaan
  • Stukadoorsbedrijf de Groot
  • 2 - 9



Uitslagen
27-10-2017

  • 19:00 uur             BPC
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • 3 - 5
  • 19:45 uur             BPD
  • BJC Tools
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • 2 - 25
  • 20:30 uur             BPD
  • XL Company
  • Vissers-Ploegmakers
  • 8 - 2
  • 21:15 uur             BPA
  • Stukadoorsbedrijf de Groot
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 2 - 0
  • 22:00 uur             BPA
  • Paerdestal Mode
  • Café t Schansoord 2
  • 0 - 10



Uitslagen
20-10-2017

  • 19:00 uur         2e divisie
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Bouwbedrijf Koenen
  • 1 - 1
  • 19:45 uur         2e divisie
  • BJC Tools
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • 1 - 8
  • 20:30 uur         1e divisie
  • XL Company
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • 5 - 2
  • 21:15 uur         2e divisie
  • Vissers-Ploegmakers
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • 0 - 6
  • 22:00 uur         2e divisie
  • Café t Schansoord 2
  • Paerdestal Mode
  • 4 - 5



Uitslagen
13-10-2017

  • 19:00 uur         2e divisie
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • Paerdestal Mode
  • 6 - 0
  • 19:45 uur         1e divisie
  • XL Company
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • 6 - 2
  • 20:30 uur         1e divisie
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • 2 - 4
  • 21:15 uur         1e divisie
  • Stukadoorsbedrijf de Groot
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • 3 - 10
  • 22:00 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -



Uitslagen
06-10-2017

  • 19:00 uur         1e divisie
  • Stukadoorsbedrijf de Groot
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • 4 - 3
  • 19:45 uur         1e divisie
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • Addy Manders Meubels
  • 5 - 4
  • 20:30 uur         2e divisie
  • BJC Tools
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 2 - 5
  • 21:15 uur         2e divisie
  • Café t Schansoord 2
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • 4 - 7
  • 22:00 uur         2e divisie
  • Vissers-Ploegmakers
  • Bouwbedrijf Koenen
  • 1 - 7



Uitslagen
29-09-2017

  • 19:00 uur             BPA
  • Paerdestal Mode
  • Stukadoorsbedrijf de Groot
  • 2 - 5
  • 19:45 uur             BPA
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • Café t Schansoord 2
  • 3 - 0
  • 20:30 uur             BPB
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Pellikaan
  • 1 - 1
  • 21:15 uur             BPB
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 2 - 3
  • 22:00 uur             BPC
  • Addy Manders Meubels
  • Bouwbedrijf Koenen
  • 7 - 2



Uitslagen
22-09-2017

  • 19:00 uur         2e divisie
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • 3 - 5
  • 19:45 uur         2e divisie
  • Vissers-Ploegmakers
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 0 - 1
  • 20:30 uur         2e divisie
  • Paerdestal Mode
  • Bouwbedrijf Koenen
  • 2 - 6
  • 21:15 uur         1e divisie
  • XL Company
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 4 - 2
  • 22:00 uur         1e divisie
  • Pellikaan
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • 2 - 4



Uitslagen
15-09-2017

  • 19:00 uur         1e divisie
  • XL Company
  • Pellikaan
  • 13 - 2
  • 19:45 uur         1e divisie
  • Stukadoorsbedrijf de Groot
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 2 - 1
  • 20:30 uur         1e divisie
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • 5 - 6
  • 21:15 uur         1e divisie
  • Addy Manders Meubels
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • 7 - 2
  • 22:00 uur         2e divisie
  • BJC Tools
  • Café t Schansoord 2
  • 2 - 4



Uitslagen
08-09-2017

  • 19:00 uur         2e divisie
  • BJC Tools
  • Vissers-Ploegmakers
  • 12 - 2
  • 19:45 uur         2e divisie
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • Café t Schansoord 2
  • 6 - 5
  • 20:30 uur             SC
  • XL Company
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Cafe Schansoord
  • 3 - 4
  • 21:15 uur         2e divisie
  • Paerdestal Mode
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 3 - 4
  • 22:00 uur         2e divisie
  • Bouwbedrijf Koenen
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • 1 - 2