• ZVE - Zaalvoetbal Vereniging Erp

Competitie uitslagen




Uitslagen
16-11-2018

  • 19:00 uur         2e divisie
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Café t Schansoord 2
  • 7 - 2
  • 19:45 uur         1e divisie
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Pellikaan
  • 1 - 3
  • 20:30 uur         2e divisie
  • Fransen Gerrits
  • Vissers-Ploegmakers
  • 3 - 0
  • 21:15 uur         2e divisie
  • BJC Tools
  • Paerdestal Mode
  • 1 - 4
  • 22:00 uur         2e divisie
  • Van Lieshout Specicon
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • 0 - 8



Uitslagen
09-11-2018

  • 19:00 uur         1e divisie
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • 2 - 6
  • 19:45 uur         2e divisie
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • 1 - 5
  • 20:30 uur         2e divisie
  • Café t Schansoord 2
  • Vissers-Ploegmakers
  • 2 - 2
  • 21:15 uur         1e divisie
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 3 - 4
  • 22:00 uur         1e divisie
  • XL Company
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • 4 - 1



Uitslagen
02-11-2018

  • 19:00 uur         1e divisie
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • 0 - 6
  • 19:45 uur         2e divisie
  • Fransen Gerrits
  • Paerdestal Mode
  • 3 - 3
  • 20:30 uur         1e divisie
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • 4 - 6
  • 21:15 uur         2e divisie
  • BJC Tools
  • Van Lieshout Specicon
  • 1 - 1
  • 22:00 uur         1e divisie
  • Pellikaan
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 1 - 2



Uitslagen
26-10-2018

  • 19:00 uur             BPC
  • Fransen Gerrits
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • 3 - 3
  • 19:45 uur             BPD
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Vissers-Ploegmakers
  • 13 - 1
  • 20:30 uur             BPD
  • BJC Tools
  • Pellikaan
  • 0 - 3
  • 21:15 uur             BPA
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • 7 - 3
  • 22:00 uur             BPA
  • Van Lieshout Specicon
  • Paerdestal Mode
  • 5 - 4



Uitslagen
19-10-2018

  • 19:00 uur         2e divisie
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Van Lieshout Specicon
  • 4 - 0
  • 19:45 uur         2e divisie
  • BJC Tools
  • Fransen Gerrits
  • 4 - 0
  • 20:30 uur         1e divisie
  • XL Company
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • 7 - 0
  • 21:15 uur         2e divisie
  • Vissers-Ploegmakers
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • 1 - 3
  • 22:00 uur         2e divisie
  • Café t Schansoord 2
  • Paerdestal Mode
  • 4 - 4



Uitslagen
12-10-2018

  • 19:00 uur         2e divisie
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • Paerdestal Mode
  • 5 - 4
  • 19:45 uur         1e divisie
  • XL Company
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • 1 - 2
  • 20:30 uur         1e divisie
  • Pellikaan
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • 3 - 9
  • 21:15 uur         1e divisie
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • 5 - 5
  • 22:00 uur         1e divisie
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • 2 - 8



Uitslagen
05-10-2018

  • 19:00 uur         1e divisie
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • 6 - 1
  • 19:45 uur         1e divisie
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • 5 - 4
  • 20:30 uur         2e divisie
  • BJC Tools
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 2 - 4
  • 21:15 uur         2e divisie
  • Café t Schansoord 2
  • Fransen Gerrits
  • 2 - 2
  • 22:00 uur         2e divisie
  • Vissers-Ploegmakers
  • Van Lieshout Specicon
  • 1 - 1



Uitslagen
28-09-2018

  • 19:00 uur             BPA
  • Van Lieshout Specicon
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • 1 - 9
  • 19:45 uur             BPA
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Paerdestal Mode
  • 2 - 2
  • 20:30 uur             BPB
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • XL Company
  • 2 - 3
  • 21:15 uur             BPB
  • Café t Schansoord 2
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 0 - 3
  • 22:00 uur             BPC
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 7 - 2



Uitslagen
21-09-2018

  • 19:00 uur         2e divisie
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • Fransen Gerrits
  • 2 - 1
  • 19:45 uur         2e divisie
  • Vissers-Ploegmakers
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 1 - 2
  • 20:30 uur         2e divisie
  • Paerdestal Mode
  • Van Lieshout Specicon
  • 3 - 5
  • 21:15 uur         1e divisie
  • XL Company
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • 8 - 1
  • 22:00 uur         1e divisie
  • Pellikaan
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • 2 - 3



Uitslagen
14-09-2018

  • 19:00 uur         1e divisie
  • XL Company
  • Pellikaan
  • 10 - 1
  • 19:45 uur         1e divisie
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • 5 - 1
  • 20:30 uur         1e divisie
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • 5 - 2
  • 21:15 uur         1e divisie
  • Machinehandel van den Biggelaar
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • 7 - 0
  • 22:00 uur         2e divisie
  • BJC Tools
  • Café t Schansoord 2
  • 6 - 2



Uitslagen
07-09-2018

  • 19:00 uur              -      
  • Geen wedstrijd
  • -
  • -
  • 19:45 uur         2e divisie
  • BJC Tools
  • Vissers-Ploegmakers
  • 2 - 2
  • 20:30 uur              -      
  • XL Company 2
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord 4
  • -
  • 21:15 uur         2e divisie
  • Paerdestal Mode
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 3 - 5
  • 22:00 uur         2e divisie
  • Van Lieshout Specicon
  • Fransen Gerrits
  • 1 - 8