• ZVE - Zaalvoetbal Vereniging Erp

Programma




Programma
28-09-2018

  • 28-09-2018    19:00 uur
  • Van Lieshout Specicon
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  •     BPA
  • 28-09-2018    19:45 uur
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Paerdestal Mode
  •     BPA
  • 28-09-2018    20:30 uur
  • Addy Manders Meubels
  • XL Company
  •     BPB
  • 28-09-2018    21:15 uur
  • Café t Schansoord 2
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  •     BPB
  • 28-09-2018    22:00 uur
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  •     BPC



Programma
05-10-2018

  • 05-10-2018    19:00 uur
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • 1e divisie
  • 05-10-2018    19:45 uur
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • Addy Manders Meubels
  • 1e divisie
  • 05-10-2018    20:30 uur
  • BJC Tools
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 2e divisie
  • 05-10-2018    21:15 uur
  • Café t Schansoord 2
  • Fransen Gerrits
  • 2e divisie
  • 05-10-2018    22:00 uur
  • Vissers-Ploegmakers
  • Van Lieshout Specicon
  • 2e divisie



Programma
12-10-2018

  • 12-10-2018    19:00 uur
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • Paerdestal Mode
  • 2e divisie
  • 12-10-2018    19:45 uur
  • XL Company
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • 1e divisie
  • 12-10-2018    20:30 uur
  • Pellikaan
  • Addy Manders Meubels
  • 1e divisie
  • 12-10-2018    21:15 uur
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • 1e divisie
  • 12-10-2018    22:00 uur
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • 1e divisie



Programma
19-10-2018

  • 19-10-2018    19:00 uur
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Van Lieshout Specicon
  • 2e divisie
  • 19-10-2018    19:45 uur
  • BJC Tools
  • Fransen Gerrits
  • 2e divisie
  • 19-10-2018    20:30 uur
  • XL Company
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • 1e divisie
  • 19-10-2018    21:15 uur
  • Vissers-Ploegmakers
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • 2e divisie
  • 19-10-2018    22:00 uur
  • Café t Schansoord 2
  • Paerdestal Mode
  • 2e divisie



Programma
26-10-2018

  • 26-10-2018    19:00 uur
  • Fransen Gerrits
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  •     BPC
  • 26-10-2018    19:45 uur
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Vissers-Ploegmakers
  •     BPD
  • 26-10-2018    20:30 uur
  • BJC Tools
  • Pellikaan
  •     BPD
  • 26-10-2018    21:15 uur
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  •     BPA
  • 26-10-2018    22:00 uur
  • Van Lieshout Specicon
  • Paerdestal Mode
  •     BPA



Programma
02-11-2018

  • 02-11-2018    19:00 uur
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Addy Manders Meubels
  • 1e divisie
  • 02-11-2018    19:45 uur
  • Fransen Gerrits
  • Paerdestal Mode
  • 2e divisie
  • 02-11-2018    20:30 uur
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • 1e divisie
  • 02-11-2018    21:15 uur
  • BJC Tools
  • Van Lieshout Specicon
  • 2e divisie
  • 02-11-2018    22:00 uur
  • Pellikaan
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 1e divisie



Programma
09-11-2018

  • 09-11-2018    19:00 uur
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • 1e divisie
  • 09-11-2018    19:45 uur
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • 2e divisie
  • 09-11-2018    20:30 uur
  • Café t Schansoord 2
  • Vissers-Ploegmakers
  • 2e divisie
  • 09-11-2018    21:15 uur
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 1e divisie
  • 09-11-2018    22:00 uur
  • XL Company
  • Addy Manders Meubels
  • 1e divisie



Programma
16-11-2018

  • 16-11-2018    19:00 uur
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Café t Schansoord 2
  • 2e divisie
  • 16-11-2018    19:45 uur
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Pellikaan
  • 1e divisie
  • 16-11-2018    20:30 uur
  • Fransen Gerrits
  • Vissers-Ploegmakers
  • 2e divisie
  • 16-11-2018    21:15 uur
  • BJC Tools
  • Paerdestal Mode
  • 2e divisie
  • 16-11-2018    22:00 uur
  • Van Lieshout Specicon
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • 2e divisie



Programma
23-11-2018

  • 23-11-2018    19:00 uur
  • XL Company
  • Café t Schansoord 2
  •     BPB
  • 23-11-2018    19:45 uur
  • Addy Manders Meubels
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  •     BPB
  • 23-11-2018    20:30 uur
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Fransen Gerrits
  •     BPC
  • 23-11-2018    21:15 uur
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  •     BPC
  • 23-11-2018    22:00 uur
  • Vissers-Ploegmakers
  • BJC Tools
  •     BPD



Programma
30-11-2018

  • 30-11-2018    19:00 uur
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • 1e divisie
  • 30-11-2018    19:45 uur
  • Addy Manders Meubels
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 1e divisie
  • 30-11-2018    20:30 uur
  • BJC Tools
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • 2e divisie
  • 30-11-2018    21:15 uur
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • Pellikaan
  • 1e divisie
  • 30-11-2018    22:00 uur
  • XL Company
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • 1e divisie



Programma
07-12-2018

  • 07-12-2018    19:00 uur
  • Paerdestal Mode
  • Vissers-Ploegmakers
  • 2e divisie
  • 07-12-2018    19:45 uur
  • Van Lieshout Specicon
  • Café t Schansoord 2
  • 2e divisie
  • 07-12-2018    20:30 uur
  • XL Company
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 1e divisie
  • 07-12-2018    21:15 uur
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • Pellikaan
  • 1e divisie
  • 07-12-2018    22:00 uur
  • Fransen Gerrits
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 2e divisie



Programma
14-12-2018

  • 14-12-2018    19:00 uur
  • Addy Manders Meubels
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • 1e divisie
  • 14-12-2018    19:45 uur
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • 1e divisie
  • 14-12-2018    20:30 uur
  • Vissers-Ploegmakers
  • BJC Tools
  • 2e divisie
  • 14-12-2018    21:15 uur
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • Café t Schansoord 2
  • 2e divisie
  • 14-12-2018    22:00 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -



Programma
21-12-2018

  • 21-12-2018    19:00 uur
  • Kerstmis
  •     BK
  • 21-12-2018    19:45 uur
  •     BK
  • 21-12-2018    20:30 uur
  •     BK
  • 21-12-2018    21:15 uur
  •     BK
  • 21-12-2018    22:00 uur
  •     BK



Programma
28-12-2018

  • 28-12-2018    19:00 uur
  • Kerstmis
  •     BK
  • 28-12-2018    19:45 uur
  •     BK
  • 28-12-2018    20:30 uur
  •     BK
  • 28-12-2018    21:15 uur
  •     BK
  • 28-12-2018    22:00 uur
  •     BK



Programma
04-01-2019

  • 04-01-2019    19:00 uur
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Pellikaan
  •     BPD
  • 04-01-2019    19:45 uur
  • Van Lieshout Specicon
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  •     BPA
  • 04-01-2019    20:30 uur
  • Paerdestal Mode
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  •     BPA
  • 04-01-2019    21:15 uur
  • Addy Manders Meubels
  • Café t Schansoord 2
  •     BPB
  • 04-01-2019    22:00 uur
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • XL Company
  •     BPB



Programma
11-01-2019

  • 11-01-2019    19:00 uur
  • Fransen Gerrits
  • Van Lieshout Specicon
  • 2e divisie
  • 11-01-2019    19:45 uur
  • Pellikaan
  • XL Company
  • 1e divisie
  • 11-01-2019    20:30 uur
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Paerdestal Mode
  • 2e divisie
  • 11-01-2019    21:15 uur
  • Café t Schansoord 2
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • 2e divisie
  • 11-01-2019    22:00 uur
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 1e divisie



Programma
18-01-2019

  • 18-01-2019    19:00 uur
  • Café t Schansoord 2
  • BJC Tools
  • 2e divisie
  • 18-01-2019    19:45 uur
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • 1e divisie
  • 18-01-2019    20:30 uur
  • Fransen Gerrits
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • 2e divisie
  • 18-01-2019    21:15 uur
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Vissers-Ploegmakers
  • 2e divisie
  • 18-01-2019    22:00 uur
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • Addy Manders Meubels
  • 1e divisie



Programma
25-01-2019

  • 25-01-2019    19:00 uur
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • Pellikaan
  • 1e divisie
  • 25-01-2019    19:45 uur
  • Van Lieshout Specicon
  • Paerdestal Mode
  • 2e divisie
  • 25-01-2019    20:30 uur
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 1e divisie
  • 25-01-2019    21:15 uur
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • XL Company
  • 1e divisie
  • 25-01-2019    22:00 uur
  • Addy Manders Meubels
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • 1e divisie



Programma
01-02-2019

  • 01-02-2019    19:00 uur
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • Fransen Gerrits
  •     BPC
  • 01-02-2019    19:45 uur
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  •     BPC
  • 01-02-2019    20:30 uur
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • BJC Tools
  •     BPD
  • 01-02-2019    21:15 uur
  • Pellikaan
  • Vissers-Ploegmakers
  •     BPD
  • 01-02-2019    22:00 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -



Programma
08-02-2019

  • 08-02-2019    19:00 uur
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • BJC Tools
  • 2e divisie
  • 08-02-2019    19:45 uur
  • Van Lieshout Specicon
  • Vissers-Ploegmakers
  • 2e divisie
  • 08-02-2019    20:30 uur
  • Fransen Gerrits
  • Café t Schansoord 2
  • 2e divisie
  • 08-02-2019    21:15 uur
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • XL Company
  • 1e divisie
  • 08-02-2019    22:00 uur
  • Paerdestal Mode
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • 2e divisie



Programma
15-02-2019

  • 15-02-2019    19:00 uur
  • Inhaal
  •     BK
  • 15-02-2019    19:45 uur
  •     BK
  • 15-02-2019    20:30 uur
  •     BK
  • 15-02-2019    21:15 uur
  •     BK
  • 15-02-2019    22:00 uur
  •     BK



Programma
22-02-2019

  • 22-02-2019    19:00 uur
  • Carnaval
  •     BK
  • 22-02-2019    19:45 uur
  •     BK
  • 22-02-2019    20:30 uur
  •     BK
  • 22-02-2019    21:15 uur
  •     BK
  • 22-02-2019    22:00 uur
  •     BK



Programma
01-03-2019

  • 01-03-2019    19:00 uur
  • Carnaval
  •     BK
  • 01-03-2019    19:45 uur
  •     BK
  • 01-03-2019    20:30 uur
  •     BK
  • 01-03-2019    21:15 uur
  •     BK
  • 01-03-2019    22:00 uur
  •     BK



Programma
08-03-2019

  • 08-03-2019    19:00 uur
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • 1e divisie
  • 08-03-2019    19:45 uur
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • 1e divisie
  • 08-03-2019    20:30 uur
  • Addy Manders Meubels
  • Pellikaan
  • 1e divisie
  • 08-03-2019    21:15 uur
  • Van Lieshout Specicon
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 2e divisie
  • 08-03-2019    22:00 uur
  • Fransen Gerrits
  • BJC Tools
  • 2e divisie



Programma
15-03-2019

  • 15-03-2019    19:00 uur
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • XL Company
  • 1e divisie
  • 15-03-2019    19:45 uur
  • Paerdestal Mode
  • Café t Schansoord 2
  • 2e divisie
  • 15-03-2019    20:30 uur
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • 1e divisie
  • 15-03-2019    21:15 uur
  • Addy Manders Meubels
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • 1e divisie
  • 15-03-2019    22:00 uur
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • Vissers-Ploegmakers
  • 2e divisie



Programma
22-03-2019

  • 22-03-2019    19:00 uur
  • Vissers-Ploegmakers
  • Café t Schansoord 2
  • 2e divisie
  • 22-03-2019    19:45 uur
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 2e divisie
  • 22-03-2019    20:30 uur
  • Van Lieshout Specicon
  • BJC Tools
  • 2e divisie
  • 22-03-2019    21:15 uur
  • Paerdestal Mode
  • Fransen Gerrits
  • 2e divisie
  • 22-03-2019    22:00 uur
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • Pellikaan
  • 1e divisie



Programma
29-03-2019

  • 29-03-2019    19:00 uur
  • Addy Manders Meubels
  • XL Company
  • 1e divisie
  • 29-03-2019    19:45 uur
  • Paerdestal Mode
  • BJC Tools
  • 2e divisie
  • 29-03-2019    20:30 uur
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • 1e divisie
  • 29-03-2019    21:15 uur
  • Pellikaan
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • 1e divisie
  • 29-03-2019    22:00 uur
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • 1e divisie



Programma
05-04-2019

  • 05-04-2019    19:00 uur
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • Van Lieshout Specicon
  • 2e divisie
  • 05-04-2019    19:45 uur
  • Vissers-Ploegmakers
  • Fransen Gerrits
  • 2e divisie
  • 05-04-2019    20:30 uur
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • XL Company
  • 1e divisie
  • 05-04-2019    21:15 uur
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • Addy Manders Meubels
  • 1e divisie
  • 05-04-2019    22:00 uur
  • Café t Schansoord 2
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • 2e divisie



Programma
12-04-2019

  • 12-04-2019    19:00 uur
  • Vissers-Ploegmakers
  • Paerdestal Mode
  • 2e divisie
  • 12-04-2019    19:45 uur
  • Pellikaan
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • 1e divisie
  • 12-04-2019    20:30 uur
  • Café t Schansoord 2
  • Van Lieshout Specicon
  • 2e divisie
  • 12-04-2019    21:15 uur
  • Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies
  • BJC Tools
  • 2e divisie
  • 12-04-2019    22:00 uur
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • 1e divisie



Programma
19-04-2019

  • 19-04-2019    19:00 uur
  • Pasen
  •     BK
  • 19-04-2019    19:45 uur
  •     BK
  • 19-04-2019    20:30 uur
  •     BK
  • 19-04-2019    21:15 uur
  •     BK
  • 19-04-2019    22:00 uur
  •     BK



Programma
26-04-2019

  • 26-04-2019    19:00 uur
  • Koningsdag
  •     BK
  • 26-04-2019    19:45 uur
  •     BK
  • 26-04-2019    20:30 uur
  •     BK
  • 26-04-2019    21:15 uur
  •     BK
  • 26-04-2019    22:00 uur
  •     BK



Programma
03-05-2019

  • 03-05-2019    19:00 uur
  • Pellikaan
  • Ad van Stiphout schilderwerken / Café Schansoord
  • 1e divisie
  • 03-05-2019    19:45 uur
  • Munsters Motoren / Kapsalon van Zutphen
  • XL Company
  • 1e divisie
  • 03-05-2019    20:30 uur
  • Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken
  • Addy Manders Meubels
  • 1e divisie
  • 03-05-2019    21:15 uur
  • Installatiebedrijf M.Koolen
  • Fransen Gerrits
  • 2e divisie
  • 03-05-2019    22:00 uur
  • Bouwbedrijf Versteegden
  • WDP draadbewerking / Ketelaars schilderwerken
  • 1e divisie



Programma
10-05-2019

  • 10-05-2019    19:00 uur
  • Kwart Finale Keine Beker
  •     BK
  • 10-05-2019    19:45 uur
  •     BK
  • 10-05-2019    20:30 uur
  •     BK
  • 10-05-2019    21:15 uur
  •     BK
  • 10-05-2019    22:00 uur
  •     BK



Programma
17-05-2019

  • 17-05-2019    19:00 uur
  • Kwart Finale Grote Beker
  •     BK
  • 17-05-2019    19:45 uur
  •     BK
  • 17-05-2019    20:30 uur
  •     BK
  • 17-05-2019    21:15 uur
  •     BK
  • 17-05-2019    22:00 uur
  •     BK



Programma
24-05-2019

  • 24-05-2019    19:00 uur
  •     BK
  • 24-05-2019    19:45 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -
  • 24-05-2019    20:30 uur
  •     PD
  • 24-05-2019    21:15 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -
  • 24-05-2019    22:00 uur
  • Geen wedstrijd gepland
  • -
  • -



Programma
31-05-2019

  • 31-05-2019    19:00 uur
  • Hemelvaart/Inhaal
  •     BK
  • 31-05-2019    19:45 uur
  •     BK
  • 31-05-2019    20:30 uur
  •     BK
  • 31-05-2019    21:15 uur
  •     BK
  • 31-05-2019    22:00 uur
  •     BK



Programma
07-06-2019

  • 07-06-2019    19:00 uur
  • Seizoensafsluiting
  •     BK
  • 07-06-2019    19:45 uur
  •     BK
  • 07-06-2019    20:30 uur
  •     BK
  • 07-06-2019    21:15 uur
  •     BK
  • 07-06-2019    22:00 uur
  •     BK