• ZVE - Zaalvoetbal Vereniging Erp

Secretariaat




Bestuur

Naam Functie Telefoonnr. E-mailadres
Henri Muis Voorzitter 06 10094985 h.j.n.muis@gmail.com
Ferry van Zutphen Secretaris 06 51887338 ferryvanzutphen@hotmail.com
Patrick Bekkers Penningmeester 06 12962790 pbekkers4@hotmail.com
Ron van Balen Bestuurslid 06 29008305 rvbalen@gmail.com
Vacant Bestuurslid



Overig

FORMULIEREN
REGLEMENTEN
NOTULEN
KAMPIOENEN



2017 / 2018

Kampioen 1e divisie: XL Company

Kampioen 2e divisie: Broviand / Thijs Verhagen tegelwerken

Winnaar ‘kleine’ ZVE beker: Pellikaan

Winnaar ‘grote’ ZVE beker: XL Company

Winnaar Sportiviteitsprijs: Café Schansoord 2 & Vissers-Ploegmakers

Winnaar Supercup: Ad v. Stiphout schilderwerken/Café Schansoord



2016 / 2017

Kampioen 1e divisie: XL Company

Kampioen 2e divisie: Autobedrijf v. Schijndel/Pellikaan

Winnaar ‘kleine’ ZVE beker: Installatiebedrijf M. Koolen

Winnaar ‘grote’ ZVE beker: Ad v. Stiphout schilderwerken/Café Schansoord

Winnaar Sportiviteitsprijs: Café ’t Schansoord 2

Winnaar Supercup: Ad v. Stiphout schilderwerken/Café Schansoord



2015 / 2016

Kampioen 1e divisie: Ad v Stiphout schilderwerken /Cafe t Schansoord

Kampioen 2e divisie: Munsters motoren / Kapsalon v Zutphen

Winnaar ZVE Beker: Café van Haandel / Anne Ploegmakers Reisadvies

Winnaar sportiviteitsprijs: Café ’t Schansoord 2

Winnaar Supercup: XL Company



2014 / 2015

Kampioen 1e divisie: XL Company

Kampioen 2e divisie: Café 't Anker

Winnaar ZVE Beker: XL Company

Winnaar sportiviteitsprijs:

Winnaar Supercup: XL Company



2013 / 2014

Kampioen 1e divisie: XL Company

Kampioen 2e divisie: Café van Haandel / VHV

Winnaar ZVE Beker: Schilderwerken v/d Elzen

Winnaar sportiviteitsprijs: Bouwbedrijf Koenen

Winnaar Supercup: Schilderwerken v/d Elzen



2012 / 2013

Kampioen 1e divisie: Schilderwerken v.d. Elzen

Kampioen 2e divisie: Stukadoorsbedrijf de Groot

Winnaar ZVE Beker: XL Company

Winnaar sportiviteitsprijs: Vissers Ploegmakers

Winnaar Supercup: Noud Optiek / Ad v Stiphout schilderwerken



2011 / 2012

Kampioen 1e divisie: Noud optiek/Ad van Stiphout schilderwerken

Kampioen 2e divisie: XL Company  

Kampioen 3e divisie: Broviand/Thijs Verhagen tegelwerken

Winnaar ZVE Beker: Noud optiek/Ad van Stiphout schilderwerken

Winnaar sportiviteitsprijs: Bouwbedrijf Koenen

Winnaar Supercup: Bouwbedrijf Versteegden


2010 / 2011

Kampioen 1e divisie: Schilderwerken vd. Elzen

Kampioen 2e divisie: Zwemschool Drie-Essen

Kampioen 3e divisie: Club Broadway/WDP draadbewerking

Winnaar ZVE Beker: Bouwbedrijf Versteegden

Winnaar sportiviteitsprijs: Van Dooren Keukenmontage

Winnaar Supercup: Schilderwerken vd. Elzen


2009 / 2010

Kampioen 1e divisie: D.O.S.

Kampioen 2e divisie: Café 't Schansoord 2

Kampioen 3e divisie: Kanters Bedrijven BV

Winnaar ZVE Beker: Schilderwerken vd. Elzen


2008 / 2009

Kampioen 1e divisie: Schilderwerken vd. Elzen

Kampioen 2e divisie: Financieel advies RvL / Café de Paal

Kampioen 3e divisie: Albert Heijn / de Vloerenmakers

Winnaar ZVE Beker: D.O.S.


2007 / 2008

Kampioen 1e divisie: Schilderwerken vd. Elzen

Kampioen 2e divisie: VES / Vakgarage vd Linden

Kampioen 3e divisie: Autobedrijf Pepers

Winnaar ZVE Beker: Schilderwerken vd. Elzen

Winnaar sportiviteitsprijs: Bouwbedrijf Koenen


2006 / 2007

Kampioen 1e divisie: Schilderwerken vd. Elzen

Kampioen 2e divisie: Financieel advies RvL / Café de Paal

Kampioen 3e divisie: Café 't Schansoord 2

Winnaar ZVE Beker: Munsters Moteren / Kapsalon v Zutphen


2005 / 2006

Kampioen 1e divisie: Stukadoorsbedrijf de Groot

Kampioen 2e divisie: Bouwbedrijf Versteegden

Kampioen 3e divisie: Autobedrijf Pepers

Winnaar ZVE Beker: Stukadoorsbedrijf de Groot

Winnaar sportiviteitsprijs: Vissers-Ploegmakers


2004 / 2005

Kampioen 1e divisie: Stukadoorsbedrijf de Groot

Kampioen 2e divisie: Broviand / de Louw v.d. Zanden verlichting

Kampioen 3e divisie: Financieel advies RvL / Café d'n Brouwer

Winnaar ZVE Beker: D.O.S.

Winnaar sportiviteitsprijs: Adam transport / B.J.C. tools


2003 / 2004

Kampioen 1e divisie: Munsters Motoren / Kapsalon v. Zutphen

Kampioen 2e divisie: Broviand / de Louw v.d. Zanden verlichting

Winnaar ZVE Beker: Schilderwerken vd. Elzen

Winnaar sportiviteitsprijs: Café v. Haandel/Hazenberg

Winnaar Supercup: Munsters Motoren / Kapsalon v. Zutphen


2002 / 2003

Kampioen 1e divisie: Munsters Motoren / Kapsalon v. Zutphen

Kampioen 2e divisie: Autobedrijf Pepers

Winnaar ZVE Beker: VHV / VES

Winnaar sportiviteitsprijs: De Wimpie / v.d. Crommert


2001 / 2002

Kampioen 1e divisie: Munsters Motoren / Kapsalon v. Zutphen

Kampioen 2e divisie: Schilderwerken vd. Elzen

Winnaar ZVE Beker: Café 't Schansoord

Winnaar sportiviteitsprijs: De Wimpie / v.d. Crommert


2000 / 2001

Kampioen 1e divisie: Munsters Motoren / Kapsalon v. Zutphen

Kampioen 2e divisie: Van Dooren Electro

Winnaar ZVE Beker: Café 't Schansoord

Winnaar sportiviteitsprijs: Snackbar De Kim


1999 / 2000

Kampioen 1e divisie: Munsters Motoren / Kapsalon v. Zutphen

Kampioen 2e divisie: D.O.S.

Winnaar ZVE Beker: Munsters Motoren / Kapsalon v. Zutphen

Winnaar sportiviteitsprijs: ADS


1998 / 1999

Kampioen 1e divisie: Munsters Motoren / Kapsalon v. Zutphen

Kampioen 2e divisie: Bouwbedrijf Versteegden

Winnaar ZVE Beker: Café 't Schansoord

Winnaar sportiviteitsprijs: ADS


1997 / 1998

Kampioen 1e divisie: de Louw v.d. Zanden verlichting

Kampioen 2e divisie: ADS

Winnaar ZVE Beker: Munsters Motoren / Kapsalon v. Zutphen

Winnaar sportiviteitsprijs: D.O.S.


1996 / 1997

Kampioen 1e divisie: Munsters Motoren / Kapsalon v. Zutphen

Kampioen 2e divisie: Café De Molen

Winnaar ZVE Beker: Van Erp Parket

Winnaar sportiviteitsprijs: Bouwbedrijf Verbruggen


1995 / 1996

Kampioen 1e divisie: Brugmans / Travelshop

Kampioen 2e divisie: El Graso

Kampioen 3e divisie: Autorijschool Dominicus

Winnaar ZVE Beker: Van Erp Parket

Winnaar sportiviteitsprijs: Café De Molen


1994 / 1995

Kampioen 1e divisie: Discostudio Broadway

Kampioen 2e divisie: Ons Jo

Kampioen 3e divisie: Autorijschool Dominicus

Winnaar ZVE Beker: Van Erp Parket

Winnaar sportiviteitsprijs: Autorijschool Dominicus


1993 / 1994

Kampioen 1e divisie: Voegersbedrijf Van Uden

Kampioen 2e divisie: El Graso

Kampioen 3e divisie: Van Dooren Electro

Winnaar ZVE Beker: Voegersbedrijf Van Uden

Winnaar sportiviteitsprijs: Café de Molen & Bekkers landbouwmechanisatie


1992 / 1993

Kampioen 1e divisie: Voegersbedrijf Van Uden

Kampioen 2e divisie: Joanita

Kampioen 3e divisie: Autorijschool Dominicus

Winnaar ZVE Beker: Voegersbedrijf Van Uden

Winnaar sportiviteitsprijs: Autorijschool Dominicus & D.O.S.


1990 / 1991

Kampioen 1e divisie: Discostudio Broadway

Kampioen 2e divisie: Voegersbedrijf Van Uden

Kampioen 3e divisie: D.O.S.

Winnaar ZVE Beker: Van Heugten Sanitair

Winnaar sportiviteitsprijs: Team Bekkers & Jans-Beeke Fokvarkens


1989 / 1990

Kampioen 1e divisie: Theo Verkuijlen

Kampioen 2e divisie: De Louw vd Zanden verlichting

Winnaar ZVE Beker: Van Doorn's Slagerijen